По першому питанню доповіла сімейний лікар АЗПСМ м. Новоселиця Варварюк Н.В. Детально зупинилася на санпросвітроботі молодших спеціалістів з медичною освітою,які відповідають за щеплення. Проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій. Акцентувала увагу над тим що основним методом профілактики грипу являється вакцинація.

Про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію 2019- nCOV в світі розповів., в.о. завідувач відділу Новоселицької міжрайонної філії лабораторних досліджень ДУ « Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України Хмель В.П. Надав рекомендації щодо порядку дій у разі виявлення хворого з коронавірусною інфекцією.

Інженер з охорони праці Романюк Є.В. провів інструктаж та перевірку знань з протипожежної безпеки, охорони праці на робочих місцях.
Медична сестра АЗПСМ м. Новоселиця Руснак Л.В. прочитала реферат на тему: « Сердечно-судинні захворювання»

В різному розглянуті організаційні питання, були вручені медичні халати з логотипом « ПРОМІНЬ ЗДОРОВ`Я» для працівників Центру. Відповідальні особи за організаційну роботу отримали комплекти. з лікарськими засобами для надання первинної медичної допомоги.