З 15-18. 10.2019 року у відокремлених структурних підрозділах КНП « ЦПМСД Новоселицького району»проводилася планова перевірка з правильності та обґрунтованості видачі листків непрацездатності.

Протягом чотирьох днів начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області Мішурова О.Г. та головний спеціаліст відділу Рудан Я.С. перевіряли роботу лікарів Центру з даного напрямку.

Під час перевірки проводилася роз`яснювальна робота та надавалася організаційно- методична допомога.

На нараді 18.10.2019р. під головуванням головного лікаря В. Бежана начальник відділу Мішурова О.Г. підвела підсумки і вказала на слабкі місця та основні недоліки організації роботи з правильності та обґрунтованості видачі листків непрацездатності в Центрі.

Головний спеціаліст відділу Рудан Я.С. вказав на моменти на які треба звернути увагу лікарям для організації більш якіснішої роботи даного напрямку.

Підсумовуючи проведену роботу головний лікар В. Бежан підвів підсумки наради, поставив конкретні завдання, вказав на шляхи їх вирішення, визначив виконавців та контроль їх виконання.