03 жовтня 2019 року відповідно до плану роботи в КНП «ЦПМСД Новоселицького району» відбувся «День лікаря».
Про порядок ведення хворих з остеоартритами на первинному рівні доповів професор, завідувача кафедри травматології та ортопедії Івано- Франківського медичного університету Сулима Вадим Станіславович.Детально зупинився на лікуванні, дотримання дієти, раціонального харчування, боротьбу з факторами ризику та важливість їх для покращення якості життя. В ході обговорення було розглянуто питання щодо дотримання клінічних протоколів в процесі обстеження, лікування та скерування хворих на другий рівень.

Районний фтизіатр КНП «Новоселицька РЛ» Бушила Олена Петрівна розповіла про порядок формування груп підвищеного ризику на туберкульоз в відокремлених структурних підрозділах КНП «ЦПМСД Новоселицького району».Наголосила на покращенні виконання плану направлення дітей в санаторій «Садгора» для поглибленого обстеження дітей на наявність туберкульозної інфекції та проведення профілактичного лікування.

В різному були обговорені інші виробничі питання. Присутні ознайомлені з важливими директивними документами МОЗ України, НСЗ України та Департаменту ОЗ Чернівецької ОДА.