В м. Киів з 11-13 вересня 2019р. відбувся курс навчання в рамках конференціі- практикуму « Розвиток клієнтського сервісу в медичному центрі» .

У програмі заходу поєднано презентацію та обговорення успішних кейсів з різних регіонів України з залученням найкращих експертів, а також роботу в групах для напрацювання практичних планів по забезпеченню підвищення якості клієнтського сервісу для медичних закладів. Були зібрані активні керівники закладів первинної медико- санітарної допомоги, які зможуть в подальшому впровадити високі стандарти надання допомоги пацієнтам в своїх медичних закладах.

Отже нашу область представляли головний лікар КНП « ЦПМСД Новоселицького району» В. Бежан та головний лікар Центр ПМД Вижницькоі міської ради Д. Паламарюк. Також проводилось ознайомлення з провідними приватними клініками столиці.

На думку В. Бежана цей захід дав нам змогу не тільки навчатися, а й поспілкуватися з колегами різних регіонів. Щиро вдячний спікерам за успішно проведену роботу. Докладе максимум зусиль для впровадження в реальність.