24.09.2019 року відповідно плану роботи в КНП ” ЦПМСД Новоселицького району” пройшла сестринська конференція під головуванням головної медичної сестри Басараб Я.П. Про стан вакцинації проти кору у шкільних та дошкільних навчальних закладах в Новоселицькому районі та аналіз в розрізі територій розповіла заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства Рошка А.Г. Наголосила на активізацію роботи щодо продовження додаткових заходів з імунізації проти кору та недопущення нещеплених дітей до відвідування навчального закладу.

Як реагувати на надзвичайні ситуації, що мають регіональне значення зокрема локальні спалахи інфекційних хвороб розказав в.о. завідувач відділу Новоселицького міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ ” Чернівецький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України Хмель Вадим Павлович.

Про стан надання протитуберкульозної допомоги дитячому населенню в Новоселицькому районі та які є групи ризику дітей доповіла районний фтизіатр КНП ” Новоселицька РЛ” Бушила Олена Петрівна.

Головна медична сестра наголосила, що будуть здійснюватися виїзди у відокремлені структурні підрозділи для перевірки укомплектованості аптечок, шкафчиків для невідкладних станів та правильності ведення документації.

Не залишилося поза увагою таке актуальне питання в наш час як якісний сервіс в медичному закладі. Про складові ідеального медичного сервісу, правила психологічного комфорту, стандарти сервісу в медзакладі.

✔️Як організувати прийом пацієнта максимально комфортно?
✔️Як не допустити емоційного вигорання і багато інших актуальних питань розкрив головний лікар КНП ” ЦПМСД Новоселицького району” В`ячеслав Бежан.