Днями в КНП « ЦПМСД Новоселицького району» відбувся семінар- нарада з головами профспілкових комітетів закладів охорони здоров`я первинної ланки сільської мережі. Голова обласної організації профспілки медичних працівників охорони здоров`я Фустій О.П. відкрив семінар- нараду та розказав присутнім про роль та особливості функціонування профспілкових організацій в комунальних некомерційних підприємствах.

Заступник начальника управління- начальник відділу реформ медицини управління реформ медицини та кадрової політики ДОЗ ОДА Чайковська А.О. розкрила тему перспектив подальшого розвитку закладів охорони здоров`я первинної ланки та трансформації системи охорони здоров`я України в цілому.

Головний лікар КНП « ЦПМСД Новоселицького району» В. Бежан розказав присутнім над чим працює адміністрація Центру на сьогоднішній день, проінформував про візію і місію закладу та завдання, які стоять в подальшому. Ознайомив присутніх з системою оплати праці, її чинниками та регуляторними механізмами, які впливають на неї.

Голова профкому КНП « ЦПМСД Новоселицького району» Рошка А.Г. розказала про шляхи налагодження соціального діалогу між профспілковою організацією та адміністрацією КНП « ЦПМСД Новоселицького району».

Тему актуальних питань трудового законодавства в КНП « ЦПМСД Новоселицького району» детально та обгрунтовано висвітлив правовий інспектор Безручак В.В.

Заступник голови обласної організації Фенко Я.М. ознайомив присутніх з технологією колективного договору, процесу та його етапами.
Обмін досвідом роботи голів профкомів- учасників семінару-наради пройшов в дружній, колегіальній, теплій атмосфері. Після чого вони ознайомились з Центром та умовами праці медичних працівників.