Днями в КНП «ЦПМСД Новоселицького району» відбувся черговий «День лікаря» під головуванням головного лікаря КНП «ЦПМСД Новоселицького району» Бежана В’ячеслава Васильовича.

Доцент кафедри сімейної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», к.мед.н.- Петринич Оксана Анатоліївна провела черговий цікавий, змістовний тренінг «Пацієнт- орієнтованість та міжнародна класифікація первинної медичної допомоги ІСРС – 2 : практикум» з лікарями загальної практики – сімейними лікарями відокремлених структурних підрозділів КНП «ЦПМСД Новоселицького району» нагадала про нову класифікацію та кодування причин звернень пацієнтів, розглядаючи на прикладі окремих конкретних клінічних випадків.

Про клінічну фармакологію. Фармакотерапію при артеріальній гіпертензії та серцевій недостатності. Клінічні випадки розповіла присутнімдоцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», к.мед.н.-Чурсіна Тамара Яківна.В ході доповіді виникли багато питань та обговорень щодо дотримання клінічних протоколів в процесі обстеження, лікування та скерування хворих на другий рівень. Був зроблений акцент на профілактичний напрямок первинної ланки.

Розкрила темувітамінотерапія при больовому синдромі регіональний представник одної з фармакологічних компанійАнтіпова Антоніна Веніамінівна. Вона детально зупинилась на роль і місце вітамінотерапії в лікуванні хворих з больовим синдромом танаголосила на важливість форми застосування препаратів.

В різному були обговорені інші виробничі питання. Присутні ознайомлені з важливими директивними документами МОЗ України, НСЗ України та Департаменту ОЗ Чернівецької ОДА.