З 1 березня в КНП «ПМСД Новоселицького району» запрацює он-лайн реєстрація пацієнтів на прийом до сімейного лікаря через медичний портал, а також можна буде записатися за допомогою телефону, зателефонувавши до свого сімейного лікаря.
Інструкція користувача мед порталом:

Для он-лайн запису до сімейного лікаря потрібно в свого лікаря отримати код пацієнта, якщо у вас ще немає свого сімейного лікаря то зверніться в найближчу амбулаторію для отримання даного коду. Він має наступний вигляд :

Після отримання коду пацієнта потрібно пройти по посиланню що вказується в інструкції з кодом пацієнта : http://cv.medportal.ua
Після того потрібно пройти реєстрацію:

Після чого в правому верхньому кутку натискаємо на кнопку «УВІЙТИ» та вводимо свій номер телефону та пароль який Ви вказали при реєстрації та попадаєте в особистий кабінет, де потрібно ввести свій код пацієнта:

На натиснути на «Ідентифікуватись» після чого Вам відкриється список всіх лікарів нашого центру до яих можна записатися на прийом :

Обираємо лікаря, та натискаємо «Записатися на прийом»

Обираємо послугу, дату яка вам підходить та є вільною, та час прийому

Натискаємо «Підтвердити запис», після чого на свою електронну почту Ви отримаєте підтвердження про те що записалися на прийом до свого лікаря. Та в вкладці «Мої записи» з’явиться Ваш талон на прийом: